Výborná italská vína v restauraci Beachklub Ládví.

K dobrému jídlu je potřeba také dobré víno. Proto jsme pro vás pečlivě vybrali tři přímo z Itálie, které váš večer posunou ještě o úroveň výš.

L´Opis Primitivo Salento

Oblíbená a chuťově výrazná odrůda primitovo se pěstuje v jihoitalském regionu. Suché červené víno L’Opis nese jméno po jednom z vládců Messapie. Podmanivá zemitá chuť s nádechem bylinného koření s vůní tmavých bobulí. Na patře je silné a šťavnaté s jemným ovocem ze zralých bobulí, koření a bylin. Jemná chuť je doprovázená sametovými taniny a minerálními tóny. Víno doporučujeme k těstovinám s čerstvými rajčaty, česnekem a petrželkou a nebo prostě jen tak na chuť.

Arunte – Salento Negroamaro

Rubínově červené víno Arunte svým názvem ctí velké literární klasiky, Lucana a Danta, a etruskou věštkyni Arunte, která uměla předpovídat budoucnost na základě letu ptáků. Jeho dominantou jsou ovocné a jemné květinové tóny. Hodí se k hovězímu ragú, bramborovému casserole, pečenému jehněčímu nebo ovčímu sýru.

Chardonnay – Baccichetto Vittorino

Vinařství Baccichetto má v produkci bílého vína bohatou tradici – v současné době se výrobě těchto krásných a specifických vín věnuje již čtvrtá generace. Milovníky bílého vína potěší toto zlatavě žluté chardonnay, které voní po jarním ovoci a chutná po jarních jablkách a akátovém medu. Doporučujeme ho především k zeleninovým pokrmům, risottu, rybám i jako aperitiv.

Prosecco Treviso DOC Brut – Corte Delle Calli

Svěží harmonické prosecco slámově žluté barvy se zelenkavými odlesky a vůní akátových květů a žlutých jablek. Kombinací odrůd glera a blend vzniká elegantní a komplexní chuť. Vhodné jako aperitiv, k rybám a zeleninovým pokrmům.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.