Pálení čarodějnic

Společně s Městskou částí Prahy 8 zveme 28. dubna 2024 od 15:00 hodin na tradiční „Plážové“ pálení čarodějnic v Beachklubu Ládví spojené s programem pro děti.

Měsíc duben máme rádi nejen pro legrácky, které si ze sebe na Apríla děláme. Duben je především měsícem, kdy se k nám vrací jaro a s ním i tradice a pranostiky s jarem spojené. Poslední takovou tradicí je Filipojakubská noc neboli pálení čarodějnic. 

Ohnivou vatru podobnou těm, na kterých inkvizice v dávných dobách čarodějnice upalovala v Beachklubu Ládví postavit nedokážeme, ale udělat radost dětem, opéct si špekáčky na ohni, sousedsky poklábosit a odměnit snahu dětí i rodičů za výrobu nejhezčího čarodějnického kostýmu nebo masky, tak v tom nám nic nebrání. Krom opékání špekáčků se děti mohou těšit na čarodějnický rej s minidiskotékou v maskách a další hry. Rodiče si zatím mohou odpočinout na vyvýšené terase či v restauraci u velkého výběru teplých i studených, alkoholických i nealkoholických nápojů. 

Pro děti v maskách bude připraven špekáček na opečení zdarma!

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.