O lektorce

Pavla Mezzeiová

Jsem čerstvá maminka, zkušená trenérka karate a certifikovaná cvičitelka lekcí s kojenci a batolaty. 

Sport je mojí celoživotní vášní. Již 20 let se věnuji karate a mimo jiné dělám workout, fitness, běh, lezení. Dětem se věnuji mimo jiné na tréninku karate nebo na akcích s Talenťáčkem. 

Na lekcích mě bude doprovázet můj 6 měsíční syn, se kterým budeme veškeré cviky předcvičovat. 🙂 

O lekci

Lekce s kojenci jsou vedeny hravou formou se zaměřením na podporu správného psychomotorického vývoje. Při všech cvicích dbáme na symetrický a rovnovážný vývoj miminek. Cvičení jsou provázena říkankami a písničkami, využívají se pomůcky jako je overball, gymbal, psychomotorický padák či různé motivující hračky. 

Cvičí hlavně miminka, ale protáhnou se i maminky. Zároveň si na lekcích ukazujeme správnou manipulaci s miminky a jak na podporu zdravého vývoje nejen při cvičení. 

S sebou: pohodlné oblečení pro maminku i pro miminko (nejlépe body a tepláčky), látkovou plenu, běžné potřeby pro Vás i miminko.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.