Celkem 230 dětí prošlo víkendovou Juniorligou U12 a Ládvík Cupem

Pořádnou beachvolejbalovou jízdu zažily během víkendu trenérky Lucie Dušková s Annou Křížovou, které krom sobotní pražské Junior ligy s rekordním počtem 75 týmů organizačně skvěle zvládly i únorový turnaj pro začínající beachvolejbalisty a beachvolejbalistky s názvem Ládvík Cup.

Pražská junior Beachliga kategorie U12

Jeden z největších mládežnických beachvolejbalových turnajů s rekordním počtem 75 týmů se konal v sobotu 25. 2. 2023 v Beachklubu Ládví.

„Organizačně to byla velká výzva, běžně se takto velké turnaje rozkládají do 2 hracích dnů. My máme díky kapacitě největšího areálu v Čechách výhodu v tom, že můžeme využít větší počet kurtů současně, to ovšem obnáší i větší koordinaci mezi všemi členy organizačního týmu a samozřejmě i zvýšenou komunikaci s jednotlivými hráči a hráčkami,“ shodují se obě trenérky.

Sobotní den přivedl do Beachklubu Ládví 150 dětí kategorie U12, mezi kterými nechyběl ani hojný počet zástupců pořádajícího klubu.

1.liga:

  1. místo: Jakub Herget a Martin Mastroiann

    13.místo: sdílené Aneta Stroupková a Nikola Stroupková – Klára Klímová a Magdalena Žambochová

2.liga:

  2. místo: Lucie Žaludová a Markéta Nováková

   5. místo: Liliana Havelková a Nikola Staňková

   7.místo: Tereza Kotrčová a Filip Havlík  

  1. místo: Jason Alexandrides a Antonín Rambousek

3.liga:

  1. místo: Viktorie Rozkošná a Tereza Matějková

4.liga:

  1. místo: Anita Jusková a Lukáš Srba

5.liga:

  1. místo: Teodor Prantl a Robin Činčera

Ládvík Cup

Neděle v Ládví, opět pod taktovkou trenérek Lucie Duškové a Anny Křížové, proběhla ve znamení „beachvolejbalového potěru“. V pořadí druhý Ládvík Cup roku 2023 přivedl na písek velké nafukovací haly celkem 80 začínajících malých beachvolejbalistek a beachvolejbalistů, ti v kategoriích Přehazovaná, Minibeach a Beach předváděli vše, co se dosud pod vedením svých trenérů naučili.

„Není nic hezčího, než když vidíte radost a jiskřičky v očích dětí, které bojují o své první úspěchy,“ líčí atmosféru turnaje organizátorky Anička s Luckou a objasňují jeho cíl: „Děti dostávají možnost okusit turnajovou atmosféru a zažít pořádné emoce v ostrých zápasech, kdy ukazují, co vše už se naučili.“

Přestože sbírání medailí na Ládvíku není hlavním cílem, bylo by velká škoda nepředstavit alespoň medailisty jednotlivých kategorií.

Přehazovaná:

1.místo: Tomáš a Filip

2.místo: Julča a Sofi

3.místo: Natálka a Kája

Minibeach:

1.místo: Niki a Lůca

2.místo: Maky a Anet

3.místo: Filip a Terka

Beach:

1.místo: Julča a Eliška

2.místo: Ema a Lea

3.místo: Maru a Kiki

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.