Poctivé vánoční cukroví , domácí vaječňák a chlebíčky

Sháníte dárky na poslední chvíli a na pečení cukroví a vánočky Vám nezbývá čas? Nakupte je u nás v restauraci Beachklub Ládví! Spolu s naším domácím vaječňákem je pro Vás máme připravené ve 3 variantách – ochutnávkové balení, 500 gramů a 1 kg. Naše vánoční cukroví je poctivé. Pekli jsme jej podle našich receptů od babiček a použili  výhradně ty nejlepší a poctivé suroviny – máslo, holandské kakao, vanilku, atd.

Do krabičky vám namícháme pracny, vanilkové rohlíčky, vosí hnízda, ořechy, linecké a rumové koule.

Ceny cukroví a vaječnáku

Mix cukroví: 1 kg 790 kč, 500 gramů 399 Kč, ochutnávka 89 Kč

Tradiční vaječný likér: 0,5 l 219 Kč

Objednávky cukroví

Domácí cukroví i vaječňák si můžete osobně vyzvednout v restauraci Beachklubu Ládví. Doporučujeme rezervaci po telefonu u Moniky Falcové na 608 220 333.

Vánoční a silvestrovské chlebíčky:

Předvánoční čas je časem spěchu, a tak jsme se rozhodli Vám ulehčit práci se štědrovečerní a silvestrovskou hostinou. Připravili jsme pro Vás lahodné domácí chlebíčky, které nemohou chybět u žádné pořádné štědrovečerní a silvestrovské tabule. Přichystali jsme několik druhů –tradičních i netradičních – takže si vybere opravdu každý!

Naše chlebíčky hrají všemi barvami, jsou připravované s láskou a z těch nejkvalitnějších surovin, jakými jsou třeba luxusní norský, za studena uzený losos, černý kaviár, vejce z podestýlkového chovu z rodinné farmy Král nebo pomalu pečený, tradiční anglický marinovaný rostbíf.

  • Šunkový s bramborovým salátem, vajíčkem a petrželkou 39,–
  • Šunkový s máslem a vajíčkem 39,–
  • Sýrový s eidamem a hermelínem 39,–
  • Vajíčkový s vaječnou pomazánkou, paprikou, strouhaným vajíčkem, zelenou cibulkou 39,–
  • Rostbífový s tatarskou remuládou, vajíčkem a smaženou cibulkou 59,–
  • Lososový s citronem a černým kaviárem 59,–

 

Na Vánoce – vyzvednutí 23.12. do 15:00 (předobjednávka nejpozději do 21. 12.)
Na Silvestr – vyzvednutí 30.12. kdykoliv (předobjednávka nejpozději do 28. 12.)

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.