Pořád máme na čem pracovat, ví Perušič se Schweinerem po povedeném startu.

Čeští reprezentanti v plážovém volejbale slaví výborný start do sezóny!  Ondřej Perušič a David Schweiner se dostali na beachvolejbalovém turnaji Pro Tour v brazilské Itapemě do finále a na okruhu FIVB získali již devátou medaili. České jedničky se poprvé chystali v rámci programu centrální přípravy reprezentačních složek pod Českým volejbalovým svazem. Česká reprezentace trénovala i na našich kurtech v Beachklubu Ládví. A to společně s mladým českým párem Tomášem Semerádem a Jakubem Šépkou, kteří se rovněž dostali do hlavní soutěže prestižního turnaje v Brazílii. „Už si ani nepamatujeme, kdy naposledy jsme měli dva české páry v hlavní soutěži. Je to skvělé,“ prohlásil Vít Mařík, šéf beachvolejbalové sekce na volejbalovém svazu.

Páté až osmé místo na turnaji v Mexiku, stříbro z Brazílie. Takhle vstoupili Perušič se Schweinerem do letošního roku. Oba se na sezonu připravovali pod dohledem Itala Andrea Tomatise, který se od loňska stal šéftrenérem mužské reprezentační složky. „Myslím, že tento projekt národního týmu má svůj smysl a je nedílnou součástí cesty ke zkvalitnění a úspěchům českého beachvolejbalu. Důkazem toho je výkon Jakuba s Tomášem v Brazílii,“ tvrdil Perušič.

Právě nejlepší český pár trénoval společně nadějnou dvojicí Semerád, Šépka. A to i v našem Beachklubu Ládví.  Oba páry nyní čeká několikadenní odpočinek a poté další turnaj v katarském Dauhá. Tím odstartují přípravu na vrchol sezony, což je červnové mistrovství světa v Římě. V tréninkovém programu je rovněž nadějný pár Kryštof Oliva a Tadeáš Trousil, který je naším odchovancem. Gratulujeme a držíme palce!

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.