Registrace pro příměstské tábory 2024 otevřena

Hledáte pro své děti zajímavý program na letní prázdniny? Pohyb, aktivní zábava, objevování, tvořivost, zvídavost – to jsou ingredience našich příměstských táborů určených dětem ve věku od 5 do 15 let. 

Beachvolejbalový příměstský tábor: Tradiční příměstský letní tábor zaměřený na beachvolejbal, obohacený o další míčové hry a celotáborovou hru.Tento druh tábora probíhá v prostorách areálu Beachklubu Ládví. 

Beachvolejbalový tábor 3 900 Kč 

First moment beachvolejbalový tábor: 3 700 Kč (zaplaceno do 29. 2. 2024)

V ceně je zahrnuta dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, pitný režim v průběhu celého dne. Zapůjčení vybavení (míče atd.)

Věková kategorie: 5 – 15 let

Termíny a přihlášení: 

Kontakt pro další podrobnosti: lucie.duskova@sportladvi.cz


Ládvík hry: Děti krom klasických beachvolejbalových tréninků okusí i jiné druhy sportů na písku i mimo něj. V průběhu tábora probíhá velká táborová hra, která bude navíc okořeněna výletem do ZOO a jednodenní dětmi oblíbenou přespávačkou v naší tělocvičně. 

Cena tábor LÁDVÍK HRY: 4 700 Kč 

First moment tábor Ládvík hry: 4 500 Kč (zaplaceno do 29. 2. 2024)

V ceně je zahrnuta dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, pitný režim v průběhu celého dne (při přespání v areálu ještě večeře a snídaně). Vstupné do ZOO, táborové tričko, zapůjčení vybavení (míče atd). 

Věková kategorie: 5 – 15 let

Termíny a přihlášení:

Kontakt pro další podrobnosti: hana.kaczkowska@sportladvi.cz 

 

 

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.