Příměstské tábory

Vážení rodiče z Prahy 6,

dovolte nám informovat Vás o nabídce programu Aktivní město Praha 6 pro letní tábory, do kterého jsou přihlášeny i příměstské tábory Beachklubu Ládví.

Radnice MČ Praha 6 opět vyhlásila projekt na podporu prázdninových aktivit dětí. Jeho prostřednictvím mohou děti z Prahy 6 od 3 do 18 let (přesněji: děti narozené po 25.03.2006 a do 31.10.2021) získat příspěvek ve výši 800 Kč na úhradu nákladů na letní příměstské a pobytové tábory a sportovní soustředění u zapojených poskytovatelů aktivit.

Registrujte své děti na naše příměstské tábory (Beachvolejbalový a Ládvík hry) a požádejte Městskou část o příspěvek – můžete tak učinit již nyní. Stačí se přihlásit do svého účtu a několika kliknutími žádost o příspěvek podat.

Celkem bude mezi děti z Prahy 6 rozdělena částka ve výši 2 828 800 Kč.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.