Příměstský tábor pro děti - beachvolejbal a trosečníci

Pět dní beachvolejbalu, zábavy a nových kamarádů. Tak vypadají naše příměstské kempy v Beachklubu Ládví na Praze 8, které se letos nesou v duchu trosečníků, takže o pořádné dobrodružství je postaráno!

Příměstské tábory v Beachklubu Ládví nejsou jen o plážovém volejbalu. Kromě různorodého zdravého pohybu je součástí i táborová hra, které děti tentokrát přenese do světa trosečníků na pustém ostrově. Program pro děti připravují naši vynalézaví trenéři, takže nehrozí ani chvilka nudy. V rámci táborové hry každý den plní všelijaké úkoly – od namalování vlajky, přes vymýšlení názvu týmu a bojového pokřiku, až po hledání pokladu. Celý příměstský tábor vždy zakončíme tradičním pátečním turnajem.

Na každý turnus se nám přihlásilo přes 70 dětí, o které se starala sedmička trenérů. Jsme rádi, že je o naše příměstské tábory i letos velký zájem a těšíme se na následující táborníky. Poslední volná místa můžete ulovit ZDE

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.