První kolo beachligy v roce 2022 zacinkalo

Do roku 2022 jsme vstoupili pravou nohou. První letošní Beachliga se pro náš klub vyvíjela velmi dobře a odvezli jsme si z ní i několik cenných kovů. Naše týmy navíc předváděly super volejbal a bylo vidět velké herní zlepšení. 
 
V kategoriích U8 a U10 jsme sice získali pouze dvě bramborové medaile, za to jsme ale nasbírali mnoho zkušeností. V kategorii U12 to ve druhé lize cinklo! Bráchové Kuba a Lukáš vybojovali stříbrné medaile. O moc pozadu nezůstala ani liga třetí, ve které naši reprezentanti také předváděli krásné výkony. Anet s Niki obsadily třetí místo a čtvrté pak Vendy s Honzou. Kategorie U14 pro nás znamenala výsledkové žně. Druhou ligu zaslouženě ovládly Šárka s Nikčou. Zlato se na krku houpalo i Elišce s Niki ve čtvrté lize a na stupních vítězů je doplnily Danča s Leou. Kategorie U16 byla také plná krásných zápasů a výkonů. Třešničku na dortu tomu daly Naty s Terkou, které si doma vystaví bronzové medaile z třetí ligy. Ani kategorie U18 nevyšla medailově naprázdno. Viki a Nela se ve čtvrté lize umístily třetí. V U20 se také slavilo – Laura s Rozi na prvním společném turnaji vybojovaly krásné druhé místo! Z kategorie žen nám stříbrné medaile přivezly Anička s Laurou z první ligy a Nikča s Markét ze druhé ligy. 
 
Jsme rádi, že ve všech kategoriích máme hojné zastoupení a že nás turnaje baví. Medaile máme sice rádi, ale důležitější než umístění na stupních vítězů je radost ze hry, předvedený výkon a viditelné zlepšení všech hráčů. Děkujeme za krásnou reprezentaci a přejeme hodně štěstí a úspěchů do dalších turnajů.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.