První kolo beachligy je za námi a cinkalo to!

V uplynulých dvou víkendech se uskutečnila Beachliga a my děkujeme všem, kteří nás reprezentovali. V každé věkové kategorii jsme měli zastoupení a jsme rádi za to, jak dobře naše hračky a hráči v prvních turnajích zimní sezóny hráli. Bylo k vidění velké množství krásných zápasů, které nám přinesly i několik medailí a dobrých umístění. 

Naše nejmladší naděje se představily v kategorii U10. Krásné třetí místo po odvážných výkonech vybojovaly Majda s Terkou. 

V U12 si ze třetí ligy Kiki a Alenka zaslouženě odnesly bronzové medaile. Kousek od stupňů vítězů zůstaly Lucka s Markét – ve čtvrté lize skončily čtvrté.

Ze dvou medailí jsme se radovali v kategorii U14. Šárka s Niky ve čtvrté lize zvítězily, Monča a Kačka ve druhé lize braly bronz.

Další super výsledky zaznamenala kategorie U16. Agi a Anet se v první lize umístily páté, Niky s Eliškou ve třetí lize o příčku výš. Medaili přinesla čtvrtá liga – Eliška s Denčou získaly skvělé stříbro.

Také v nejstarších kategoriích se slavilo. Agi s Ami ve třetí lize U18 obsadily třetí místo, v U20 zvítězily Klárka s Adél. Mezi ženami skončily bramborové Anička s Laurou.

Kromě cenných kovů jsme posbírali také mnoho zkušeností do dalších turnajů. Všem týmům děkujeme za předvedenou hru a skvělé výsledky.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.