První krůčky k hudbě

Nově jsme pro maminky a tatínky s dětmi připravili ukázku hudebně pohybového kurzu První krůčky k hudbě. Ukázková hodina se bude konat 27. ledna 2023 od 10:45 hodin ve cvičebním sále Beachklubu Ládví. Ukázková lekce je určena dětem od 1,5 – 4 let věku. 
 
Program vychází z předpokladu, že všechny děti spontánně reagují na zvuky, tóny a rytmus.
 
Obsahem programu jsou jednoduché písně, vyprávění, hudebně pohybové a rytmické hry, poslech skladeb a hra na rytmické hudební nástroje (včetně doplňujících výtvarných a pracovních činností).
 
Děti si zvykají na pobyt v kolektivu a učí se sociálním vztahům. Hravá forma všech činností a rozvoj přirozené zvědavosti jsou předpokladem pro úspěšné zvládnutí procesu učení v pozdějším věku.
 
 
 
 
 
 

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.