Psychohygiena přednáška na Den sportu a zdraví

Na Den sportu a zdraví, který v Beachklubu Ládví 6. 4. 2024  pořádáme  se můžete těšit na velice zajímavou přednášku na téma “PSYCHOHYGIENA”.
 
Přednáškou vás od 13:45 hodin zcela zdarma provede skvělá koučka Marcela Avramopulu, která spolupracovala na mnoha televizních pořadech o zdraví. Své místo na přednášce si rezervujte ZDE.
 
Marcela Avramopulu
 
Zkušená koučka pro zdraví a psychickou pohodu. V roce  2009 začínala jako výživový poradce, po té natočila 60 reportáží pro Českou televizi (Černé ovce) o potravinách a 30 videí o zdravém životním stylu s Petrem Havlíčkem pro vimcojim.cz. Osobní zkušenosti i práce s klienty jí časem dovedly k celostnímu přístupu a koučování. Jídlo a pohyb považuje za důležité, ale stejně tak, a možná i víc, je podle Marcely důležitá psychika. Tělo i duše jsou totiž navzájem propojené a navzájem se ovlivňují. Klientům pomáhá vyřešit jejich problémy, starosti i trápení, dosáhnout toho, aby se cítili líp a žili víc v souladu sami se sebou. Provází je ke spokojenějšímu životu, ať už spolu řeší zdraví, osobní nebo pracovní záležitosti.
 
Pečuj o sebe – interaktivní přednáška
Lektorka: Marcela Avramopulu
 
Jste ve stresu, nestíháte, nemáte na sebe dost času, padá na vás únava a už se vám nelíbí žít v tomto rozpoložení? Přijďte se inspirovat na přednášku o psychohygieně a sebepéči. Budeme si povídat o tom, jak se z takového kruhu dostat, co vlastně znamená psychohygiena a taky si vyplníte test, ve kterém zjistíte, jak na tom jste se sebepéčí a co pro sebe můžete začít dělat třeba už od dalšího dne. Přijďte se nabít motivací a zjistit, jak mít tělo i duši v souladu.
 
Po skončení vám bude lektorka k dispozici na 15ti minutové konzultace nebo 30ti minutové koučování na zkoušku za zvýhodněnou cenu.
 
 

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.