RNDr. Pavel Suchánek – Odborný garant a konzultant

Pan doktor Suchánek je odborný garant našeho konceptu zdravé a vyvážené stravy. Zatímco se náš šéfkuchař Tomáš Huml se stará, aby jídlo výborně chutnalo a vypadalo, pan doktor Suchánek dbá na to, aby bylo vyvážené a zdravé.

O tom, že jsme vybrali nejlepšího odborného garanta v Česku nemáme pochyby. Pan doktor je výzkumným pracovníkem v IKEMu, napsal více než 50 odborných článků a pravidelně přednáší na zahraničních odborných konferencích. Je hlavním nutričním specialistou české fotbalové reprezentace včetně A týmu. 

Založil výživovou poradnu Fitbee, vymyslel léčebný výživový systém metabolic balance a více jak 20 let připravuje výživové programy pro sportující děti v rámci kolektivních a individuálních sportů. 

Mimochodem je také odborný garant pobytů zaměřených na změnu životního stylu a zdravé hubnutí v Resortu svatá Kateřina.

Více o panu doktorovi Suchánkovi najdete zde: https://www.pavelsuchanek.com

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.