Masérka Pavla Duháčková na Praze 8

Už více než 7 let se Pavla věnuje studiu pohybového aparátu a praxi, která pomocí kontrolovaného pohybu a relaxace pomáhá uvolnit svaly, napětí, které v nich vzniká, a tím i ulevit od bolesti. Vystudoval humanitní obor na Univerzitě Karlově v Praze, a dále pokračovala ve studiu MBA v oboru personálního managementu. Po několika letech práce s lidmi se rozhodla věnovat se jim na jiné úrovni a začala studovat školu a praxi klasické jógy. Jako lektor jógy se setkávala s velkým množstvím „bolavých zad, zatuhlých kyčlí či omezenou hybností končetin“, a proto chtěla fungování lidského těla poznat blíže. Dokončila velké množství odborných seminářů na téma diagnostiky pohybového aparátu se zaměřením na zdravá záda a hluboký stabilizační systém a absolvovala masérskou školu Refit pro sportovní a rekondiční masáž.

V současné době pracuje jako lektor jógy, masér a pohybový terapeut a již třetí semestr vede kurz jógy na pedagogické fakultě UK. Zaměřuje se na principy zdravého pohybu formou rehabilitačních, zdravotních a fyzioterapeuticky laděných lekcí, které kombinuje s masážemi.

Masáže u Pavly mají za cíl uvolnit napětí, zbavit či alespoň zmírnit bolest. Pracuje jak se svalovými vrstvami, tak s tzv. trigger pointy a prvky fasciální masáže.

Kontakt:

Telefon: +420 774 433 323

Email: pavla@beys.cz

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.