Sauna v Beachklubu Ládví na Praze 8

Finská sauna s výhledem na pláž

V Beachklubu Ládví na Praze 8 si můžete odpočinout v úplně nové finské sauně s teplotou 90-95 °C a obrovským panoramatickým oknem. Kapacita sauny je 8 osob. O ochlazování se postará studená sprcha nebo vědro se studenou vodou. Za zmínku stojí obří venkovní terasa, kde můžete spolu s vnitřní odpočívárnou relaxovat.

Rezervace

Sauna se roztápí dle rezervačního systému, z tohoto důvodu je nutné rezervovat se s dostatečným časovým předstihem.

 

Privátní wellness

Romantiky potěší možnost pronájmu privátního wellness. Beachklub Ládví je jako stvořené pro oslavu narozenin, výročí nebo třeba dámskou jízdu. Do privátní sauny si lze předem objednat čerstvé ovoce nebo třeba láhev sektu pro zpříjemnění atmosféry.
Maximální kapacita privátní sauny je 6 osob. V případě zájmu o rezervaci privátní sauny je nutné nás kontaktovat na monika.falcova@sportladvi.cz

Provozní doba sauny

Po – Ne 16:00 – 21:30

Saunu je možné rezervovat minimálně na 1h a dále po 30-ti minutách. Pro vstup do sauny je povinnost mít ručník nebo prostěradlo. Ručník i prostěradlo si můžete donést své, případně si jej půjčit na recepci dle níže uvedeného ceníku.

Ceník

FINSKÁ SAUNA
PRIVÁTNÍ SAUNOVÁNÍ
Sauna 1h160 KčPro 2 osoby 1,5h960 Kč
Dalších 30 min80 KčKaždá další osoba 1,5h110 Kč
Zapůjčení ručníku – objednává se na místě20 KčPro 2 osoby 2h1 280 Kč
Zapůjčení prostěradla – objednává se na místě20 KčKaždá další osoba 2h160 Kč
  Miska čerstvého ovoce (nutné
objednat předem při vytváření rezervace)
199 Kč
  Lahev sektu – lze zakoupit v restauracidle ceníku restaurace
  Maximální kapacita privátní sauny jsou 6 osob. Pro privátní saunování je půjčení prostěradla a ručníku zahrnuto v ceně.

Multisport

Ke vstupu do sauny na v Beachklubu Ládví 1 hodinu můžete použít kartu Multisport. Delší pobyt a případné zapůjčení prostěradla se pak doplácí podle skutečnosti.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.