Sháníme pomocníky na turnaj světové série v Praze

Světový beachvolejbal se po 6 letech vrací opět do Prahy. Od 19. do 22. srpna se v pražském Beachklubu Ládví utkají nejlepší světoví beachvolejbalisté včetně českých reprezentačních dvojic Perušič, Schweiner a Sluková, Hermannová. O turnajové prvenství v turnaji Beach Prague Open svedou tvrdé souboje s týmy z Brazílie, Jižní Afriky, Spojených států, Kanady a samozřejmě z Evropy.

Rádi bychom Vašim dětem nabídli zapojit se do týmu dobrovolníků. Konkrétně sháníme děti na podávání míčů, starší kluky to technické čety a starší děti na jednotlivá stanoviště do fanzony. Nabízíme odměnu 200 – 500 Kč na den (dle pozice), turnajové tričko, jídlo a pitný režim.

Více informací k turnaji naleznete na této stránce: https://beachklubladvi.cz/beachpragueopen/#dobrovolnici. Jako dobrovolníci se můžete přihlásit zde: https://bit.ly/dobrovolnicibeachklubladvi.

V případě dotazů k turnaji se prosím obracejte na Matěje Brnku na matej.brnka@sportladvi.cz

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.