Surf workshop v Beachklubu Ládví na Praze 8

Jaro je tu a řada z vás chce vyzkoušet surfing, anebo jen rozvíjet své dosavadní „skills“. Surfing a surfskating je z velké částí nejen o samotném ježdění, ale o přípravách, stretchingu, kondici a flexibilitě. Tento workshop je zaměřený právě na tyto přípravy. 
 
Věřte, že nestačí jen „pádlovat a postavit se“, je potřeba odvézt spoustu práce v přípravách, které s vámi projde Pavel Oliva, instruktor surfingu ASI (Academy of Surfing Instructors), instruktor surfskatingu, elite coach světové kalistenické organizace (WCO), specialista sportovní medicíny a zdravotnický záchranář. 
 
I když nemáme oceán, můžeme zapracovat na surfových přípravách do té míry, abychom si následné chvilky ve vodě dokázali užít ještě víc. Workshop bude obsahovat ideální cviky a stretching pro surfaře, eliminaci chyb, vytipování problémových partií a prevenci úrazů. „Nemůžeme říci, že na surfing vás nejlépe připraví yoga, crossfit nebo kruhový trénink, je potřeba sestavit konkrétní model pro každého z vás, a ne jen slepě dřít. Koneckonců, každý jsme originál, co si žádá specifický trénink u takto náročného a specifického sportu,“ říká Pavel.
 
Datum: 4.6.. 2022 od 9:00
Cena: 650,–
Délka: 3 hod. 
 
 

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.