Týden sportu zdarma

I letos se Beachklub Ládví zapojuje do projektu týdne sportu zdarma od Praha sportovní.

Pro pražany jsme si vyčlenili vždy dva kurty, připravili si speciální lekce v sále a vyčlenili poloviční kapacitu sauny. Vše si můžete přijít vyzkoušet zdarma. Prosíme však o ohleduplnost vůči ostatním, proto jsme omezili počet rezervací pouze na jednu akci v rámci letošního ročníku. Dále také prosíme, pokud nebudete moci dorazit, rezervaci zrušte aby se dostalo i na ostatní.

K dispozici jsou následující časy:

– 2 kurty v časech 27.12. 14 – 18, 28.12. 14 – 18, 29.12. 9 – 18, 30.12. 15 – 18

– částečnou kapacitu vypsaných lekcí (7 míst)

– polovinu kapacity v sauně (4 místa) – je třeba si přinést vlastní prostěradlo a ručník, případně si lze na recepci za poplatek půjčit

Lekce je možné vytvářet pouze přes tento odkaz. Rezervace vytvořené jinde na webu jsou brány jako klasická zpoplatněná rezervace.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.