Místní umělci vystavují v restauraci Beachklub Ládví

Výborné jídlo a víno vyžaduje odpovídající prostředí. Proto jsme oslovili místní výtvarníky a domluvili se na spolupráci. Ve velké restauraci najdete moderní umění od Lukáše Bajse z Bohnic a v dětské restauraci pak visí pohádkové obrazy od Báry Burdové z  Dolních Chaber. Všechny obrázky si můžete nejen prohlédnout, ale když se vám budou líbit, tak si je můžete i koupit. U každého obrázku visí cenovka. Stačí se zeptat na recepci a obraz si můžete odnést domů. Samozřejmostí je dodání certifikátu pravosti.

Dětskou restauraci v přední části budovy zdobí pohádkové obrazy od absolventky magisterského oboru scénografie na DAMU Barbory Burdové z Dolních Chaber. Ta do svého umění promítá zkušenosti ze stáže v Národní akademii umění v Oslu, kde se zabývala bohatými možnostmi koláže a propojováním nalezených materiálů. V současnosti pracuje na autorském komiksu, ve kterém nachází přesah do norské literatury, jíž se dlouhodobě nechává inspirovat.

Lukáš Bajs, jakožto samouk, od svého prvního obrazu urazil dlouhou cestu. „Každý se vyvíjí, stárne, zkouší. Ovlivňuje ho prostředí, ovlivňuje i sám sebe. Začátky nebyly vůbec lehké. Když jsem poprvé vzal štětec do ruky, ani jsem ho neuměl držet,“ vysvětluje na svém blogu  Dnes svou kreativitu nepřenáší pouze na plátno, ale také na beton nebo textil. Pokud chcete vlastnit stylovou a originální kšiltovku nebo osobitý obraz, v Beachklubu Ládví si můžete vybrat z několika kousků.

Michal Novotný, předseda klubu a olympionik vysvětluje: „Výborné jídlo a víno vyžaduje odpovídající prostředí. Proto jsme oslovili místní výtvarníky a domluvili se na spolupráci. Také jsme rádi, že můžeme v této nelehké době podpořit lokální tvůrce.“

 

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.