Uplynulý víkend v Beachklubu Ládví

O víkendu bylo u nás v Beachklubu Ládví opravdu rušno. Konal se velice oblíbený Ládvík, kterého se účastnilo více než 60 hráčů. Turnaj slouží jako první zkušenost dětí s výkonostním beachvolejbalem a zpravidla bývá mezikrůčkem ke klubové Juniorlize.
Proto nás obrovsky těší, že kvalita sportovních výkonů v konfrontaci s ostatními hráči neustále roste a je velikým příslibem do budoucna. Další Ládvík cup proběhne 8. května tak se nezapomeňte včas přihlásit.
 
Vedle turnaje pro nejmenší proběhl takzvaný Studentský turnaj mixů, kterého se účastnilo 16 párů včetně několika mládežnických reprezentantů. O kvalitu tedy rozhodně nebylo nouze. Stejně jako Ládvík, i studentské mixy se příšte odehrají venku. a to shodně 8. května
 
Na Ládvík cup, Studentský turnaj mixů i další turnaje se můžete přihlásit zde.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.