V Beachklubu Ládví proběhl mezinárodní turnaj plážové házené

Pod záštitou paní Jany Solomonové radní pro sport Městské části Praha 8 se o víkendu 20. – 22. ledna 2023 konal v pražském Beachklubu Ládví již 5. ročník zimního mezinárodního turnaje plážové házené Prague Open Beach Handball.

Turnaje, který se pro Evropskou beachhandballovou tour (ve srovnání s fotbalem Liga mistrů) stal „otvírákem sezóny“ se tentokrát zúčastnilo celkem 44 týmů z 8 evropských zemí. V průběhu víkendu se tak v areálu Beachklubu Ládví vystřídalo přibližně 700 sportovců z Česka, Slovenska, Ukrajiny, Maďarska, Holandska, Chorvatska, Velké Británie a Polska, hojnou účast měli také fanoušci.

Součástí turnaje, do kterého zasáhly i reprezentační výběry Česka, Maďarska a Ukrajiny byly ve čtyřech kategoriích i mládežnické týmy z Čech a Moravy.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.