Oslavy svátku zamilovaných v Beachklubu Ládví

Už jen pár dní zbývá do Valentýna – svátku zamilovaných. Víte, čím potěšíte svou drahou polovičku? Pokud ne, máme pro vás nabídku Beachklubu Ládví. 
 
Ke svátku zamilovaných neodmyslitelně patří dobré jídlo a pití. V restauraci Beachklub Ládví jsme pro tuto příležitost připravili Valentýnské menu s luxusním dezertem v podobě krémového mascarpone s jahodami a čerstvou mátou.
 
Pomyslnou tečkou, nebo naopak začátkem romantického večera může být i společná relaxace v soukromí naší privátní sauny, kde bude dle Vašeho přání připravena láhev chlazeného sektu, či další malé občerstvení.
 
Svůj čas pro Valentýnskou oslavu si můžete rezervovat už nyní na e-mailové adrese: monika.falcova@beachklubladvi.cz.
 
Pokud na oslavy nemáte čas přímo 14. února můžete využít další z našich připravovaných oslav, kterou jsme připravili ve spolupráci s Helloween Tribal Circus – Taneční párty večer se spoustou smíchu, balonků, třpytek, překvapení a samozřejmě i dobrého jídla a pití z naší restaurace se uskuteční v naší velké restauraci v pátek 17. února od 18:30 hodin. 
 
Vstupné je dobrovolné. 🙂 

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.