Zdobení vánočního stromu pro děti z Klokánku

Emoce – pocit, který slovy popsat nejde, stačí však jeden pohled do rozzářených dětských očí a hned víte, o čem to celé je.

Příjemné odpoledne s překvapením měli včera možnost prožít malí obyvatelé Klokánku Žernosecká, pro které byla Beachklubem Ládví ve spolupráci se Základní školou Česko německého porozumění pořádána akce s názvem „Zdobení vánočního stromu pro děti z klokánku“.  

Akce však měla mnohem hlubší význam, než sám název napovídá. Děti si měly možnost zazpívat koledy, vyrobit vánoční ozdoby z papíru, ale především jim byly předány vánoční dárky, za které děkujeme všem lidem, kteří se do vánoční sbírky pro Klokánek Žernosecká zapojili.

Včerejším předáním dárků však sbírka nekončí. Máte-li možnost a chuť Klokánku Žernosecká ještě pomoci, můžete až do Tří králů (6. ledna 2023) přinést na recepci Beachklubu Ládví drogerii, nebo trvanlivé potraviny, nejideálnějším darem však bude POTRAVINOVÁ POUKÁZKA. Vše velice rádi do Klokánku předáme. Prosíme plyšáky a hračky pro děti již nenoste. Děkujeme.

 

 

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.