Víkendové výsledky pražské juniorligy

O víkendu se odehrálo hned několik turnajů listopadového kola pražské beach volejbalové juniorligy. Naši mladí reprezentanti bojovali v kategoriích U12 a U16 a vybojovali spoustu dobrých umístění.

V kategorii U12 skončili Kuba s Filipem na 7. místě a Viki s Luckou a Jason s Tondou na děleném 9. místě v první lize U12. Ve druhé lize Niky s Lili skončily na krásném 5.místě a Lucka s Maki po boji o bronz nakonec prohrály a vezou si domů bramborovou medaili. Klárka s Terkou vybojovali stříbro v 5. lize.

Ve starší kategorii U16 máme bronz ve čtvrté lize, který vybojovaly Lea s Dančou. V kategorii U16 bojovali i kluci. Ondra s Lukášem mají krásné 4. místo a Michal s Tobiášem 4. místo v druhé lize.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.