Vydejte se Na pláž

Společně s MČ Praha 8 a Osmičkou pro rodinu vás zveme na slavnostní otevření největšího pískoviště v Praze, které se uskuteční ve čtvrtek 3. listopadu od 9.30 do 13.00.
 
Pro děti bude připraven skákací hrad, hry, soutěže a pohybový a míčový trénink pod dohledem zkušeného trenéra. K dispozici je i restaurace s dětským koutkem a výbornou kuchyní. Vstup je zdarma.
 
Pískoviště budou následně moci rodiče s dětmi, školky, školy, dětské kluby i další zájemci zdarma využívat každé úterý a čtvrtek až do 31. března 2023 vždy od 9:30 do 11:30. Upozorňujeme, že hala bohužel v těchto časech nebude vytápěna.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.