Vytápění v nafukovacích halách

Jak všichni sami vidíte venkovní teploty nám hlavně v noci opět klesají hluboko pod bod mrazu. Od venkovních teplot se bohužel odvíjí i teplota uvnitř našich nafukovacích hal. Žádáme proto všechny beachvolejbalisty a beachvolejbalistky, aby s tímto faktem počítali a na tréninky, či hru se tepleji oblékali.

Víme, že v halách je chladno, není to ale tím, že bychom netopili. Vytápění hal funguje na principu cirkulace. Vzduch z hal se nasáva do kotelny a ohřátý se vrací zpět do haly. Hořáky, které vzduch ohřívají jedou po celou dobu topení na plný výkon.

Z důvodu zdražování energií a přežití beachklubu jsme byli nuceni od nového roku přejít z vytápění plynem na vytápění LTO, to však bohužel nemá stejnou výhřevnost jako plyn, a je to krom nezatepleného pláště hal také důvod toho, proč je v halách oproti minulým letům o dost chladněji.  

Víme, že je to pro naše klienty snížení komfortu, který jsme do loňského roku nabízeli, ale věříme, že naši situaci pochopíte.

Děkujeme.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.