Workshop pro běžce sobota 2. 4 .2022

Jaro je tu a možná se někteří z Vás rozhodnou běhat častěji. Tělo si ale žádá dobrou přípravu, a to jak před, tak po běžeckém tréninku, a čím jsme starší, tím se absence warm-upu a stretchingu projeví razantněji. Proto nabízíme workshop jak pro začínající, tak pokročilé běžce, jehož náplní bude adekvátní zahřátí (warm-up), vytipování nejčastějších chyb a vyvrácení mýtů, ale také praktická běžecká část. Ta proběhne na běžeckém oválu nedaleko Beachklubu Ládví, a závěřečný stretching opět v sále v prvním patře budovy. Po celou dobu workshopu Vám bude k dispozici lektorka yogy, aktivní běžec a výborný sportovec Marie Cicvárková. Nebude chybět prostor pro dotazy a individuální přístup u každého z Vás.

Přihlašujte se online:

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.