Taťka Fest 2023 zábavné odpoledne nejen pro tatínky s dětmi

Co nejen na děti s tatínky čeká v neděli od 14:00 hodin v Beachklubu Ládví na X. ročníku Taťka Festu?
 
Na celkem 17 stanovištích, ze kterých je hned 10 soutěžních, se dozvíte mnoho zajímavostí.
 
Hlavně tatínky bude určitě zajímat Generali simulátor nárazu a testovací jízdy elektromobilů značky Toyota a Kia.
 
Malé kluky zajisté nadchne ukázka hasičských, popelářských a policejních vozů, ty větší pak ukázky Parkourpraha G P F C. Malé i větší slečny určitě upoutá malování na obličej a ukázky streetdance, akrobatického freestylu či gymnastiky.
 
Ukážeme a popovídáme si o Medvídkově nemocnici, Mezigenerační dílně, a nejen rodičům ukážeme a vysvětlíme, co obnáší tréninky tenisu, beachvolejbalu, indoorové házené.
 
Odpoledne pak zakončíme opékáním špekáčků, které děti dostanou za odměnu při splnění úkolů na všech deseti soutěžních stanovištích.
 
Akce je pořádána ve spolupráci s Městskou částí Praha 8. Přijďte si s námi užít pohodové nedělní odpoledne, těšíme se na Vás! 😉 
 
VSTUPNÉ JE ZDARMA!

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.