Zápisy dětí do beachvolejbalových kroužků

Vážení rodiče a děti,

Doufáme, že si užíváte poslední prázdninové dny a plánujete volný čas sobě i svým dětem v novém školním roce. Za Beachklub Ládví Vám chci nabídnout kroužky a tréninky pro Vaše děti. S novou sezónou nás stejně jako všechny sportovní areály a ostatní sektory čeká zdražení. Jsme ale rádi, že i v této nelehké době se nám podaří postavit obě haly a že Vám tak můžeme nabídnout to, na co jste byli doposud zvyklí:

  • Kroužky pro děti každý den na 9 krytých kurtech od 15 do 18 hod ve všech kategoriích a všech úrovních
  • Pravidelný dětský turnaj Ládvík cup
  • Jednodenní soustředění pro děti
  • Reprezentování nominovaných dětí na juniorligách

Cena kroužků pro děti byla stanovena na 2.150 Kč za jeden 60min trénink týdně na pololetí.

Zápisy do výběrových TOP týmů

Zápis dětí do výběrových týmů proběhne 1. září od 15  do 18 hod. Prosíme rodiče či přímo děti, aby se zastavili ve čtvrtek v Beachklubu Ládví se školním rozvrhem. Jednotliví trenéři TOP teamových skupin budou ladit a sestavovat tréninkové skupiny na základě rozvrhů.

Pokud stojí nově Vaše děti nebo Vy o výběrové skupiny TOP TEAM, dorazte prosím ve čtvrtek ve výše uvedený čas, nebo napřímo zkontaktujte trenéry:

Hanku Svozilovou – svozilova9@seznam.cz

Martina Václavíka – datlos13@seznam.cz

nebo manažerku beachvolejbalu Lucku Duškovou (pro nováčky a pro svěřence Gianlucy Pellegriniho) –  lucie.duskova@sportladvi.cz 

Zápisy do kroužků beachvolejbalu

Zápis dětí, které už k nám chodily do klasických kroužků, můžete provést sami v novém rezervačním systému zde, nebo se stavte v týdnu od 5. do 8. září od 15 do 18 hod na nábor skupin na nový školní rok.

Nábor nových dětí

Nábor nových dětí od 5 do 16 let proběhne v týdnu od 5. do 8. září, vždy v celou hodinu od 15 do 18 hod, kdy budou probíhat ukázkové tréninky pod vedením různých trenérů.

 

Speciální bonusy

Ceny energií a plynu se bohužel výrazně promítly i do cen našich kroužků. Proto jsme se rozhodli přijít se systémem bonusů.

  • Rozložení platby  v případě potřeby, rádi vyhovíme s možností rozložit platbu
  • Kurty v létě zdarma – každé přihlášené dítě dostane poukázku na 2 hodiny kurtů v létě zdarma
  • Sourozenecká sleva – v případě, že přihlásíte do kroužků s frekvencí alespoň 2x týdně, dva a více sourozenců, máte možnost požádat o jednorázové nabití kreditu ve výši 400 Kč na saunu nebo letní kurty za druhé a každé další dítě.

Za tým Beachklubu Ládví

Lucka Dušková

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.