Zdobení vánočního stromku pro děti z Klokánku - středa 21.prosince od 15.00

Přijďte si ve středu 21. prosince od 15 hodin užít s dětmi tu správnou předvánoční atmosféru, vyrobit vánoční ozdoby, zazpívat koledy se sborem Základní školy českoněmeckého porozumění a navíc pomoci dobré věci! Pojďme společně předat dětem z Klokánku vánoční dárky.

Seznam potřebných dárků pro Klokánek

Potraviny: trvanlivé mléko, olej, ocet, plechovky drcených rajčat, protlak, mražená zelenina, ovocné přesnídávky, nabité potravinové karty (Albert, Lidl, Kaufland..)

Drogerie: dětské olejíčky, tablety do myčky, aviváže.

Elektronika: rádio, tyčový mixér s nastavitelnými hlavicemi

Pro děti: vodovky a tempery z Ikea, dětské obrázky do pokojů, senzomotorické pomůcky pro děti a plyšáky – těch není nikdy dost.

A co tety? Nezapomínejme na ty, kteří se po celý rok neúnavně snaží vykouzlit úsměv dětem na tváři :-). Malá pozornost ve formě svíčky či kosmetiky jistě potěší každou z 8 starostlivých tet.

Dárky můžete přinést přímo pod stromeček, můžete osobně předat v klokánku nebo nechat zabalené u nás na recepci. 

PS: pokud byste někdo chtěl přinést větší dárek – rádio, mixér – prosím zeptejte se nás, zda už dárek někdo nekoupil, ať nemáme třeba 3 rádia 🙂

Děkujeme

Váš Beachklub Ládví

.

Vánoce advent Praha 8 klokanek

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.