Rozjely se juniorligy 2023

Po vánoční pauze se opět rozeběhl kolotoč Juniorské beach ligy.

Na Strahově v sobotu 7. 1. 2023 proběhl turnaj kategorie U14M, ve kterém si všichni mladí borci z Ládví nejprve zajistili postup ze skupiny, a pak v konečném pořadí skončil Tobi s Míšou na 7. místě a Vláďa s Lukym na 9. místě v 1. lize.

Pořadatelství juniorligy kategorie U14Ž tento víkend připadlo na Prague Beach Team, kde jasně dominovaly hráčky Beachklubu Ládví Monika Entlicherová a Kateřina Staňková.

Další krásné úspěchy tentokrát ve 3. lize U14Ž pro Beachklub Ládví zajistily zlaté Karolína Dvořáková s Marií Šteglovou a stříbrné Daniela Smutná s Denisou Mrnkovou. Eliška Kapciugová s Laurou Sobotkovou si připsaly mnoho herních zkušeností a 13. místo.

Sobotní ligový den uzavírala kategorií U18Ž, kdy na Pankráci v 2. lize získaly skvělé 3. místo Aneta Voborníková s Nikolou Kmochovou, 5. místo Eliška Čítková s Markétou Hořovskou a dělené 7.- 8. místo Eliška Vorálková s Amy Maivald. 

Bronzové medaile ve 3. lize pak vybojovaly Aneta Voborníková s Nikolou Kmochovou a 5.- 6. místo Lucka Fibirová s Míšou Součkovou.

 

První kolo juniorligy roku 2023 v neděli 8. 1. 2023 uzavřel turnaj kategorie U10 pořádaný naším Beachklubem Ládví, kde se sešlo celkově 46 týmů.

První ligu opanovali a medaile si odnesli Jason Alexandrides s Antonínem Rambouskem. Druhé místo a stříbrné medaile pak Robinu Činčerovi a Lucii Voborníkové.

 

Kategorie U10 pro Beachklub Ládví přinesla medaile i ve 2. a 3. lize.

Ve 2. lize si svými skvělými výkony zajistily krásné stříbrné medaile Amálka s Julčou.  Mnoho nových zkušeností a herní sebejistoty načerpaly osmé Laura s Žofi.  Domácí písek přál Ele s Viki, které ve 3. lize dominovaly a zaslouženě získaly zlato.

Všem moc gratulujeme a držíme palce do dalších turnajů!

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.