Dopolední beachvolejbalové tréninky nejen pro maminky v Praze

Dopolední beachvolejbalové tréninky jsou zaměřeny hlavně na základy beachvolejbalu a zlepšení fyzické kondice. Tréninky probíhají v úterý a ve čtvrtek od 9.30 do 11.30 a jsou určené zejména pro maminky na mateřské dovolené. Pokud ale pracujete na home office a máte dopoledne volno, nebo jste tatínek na mateřské, tak jste samozřejmě vítáni! Z celkového 2 hodinového tréninku je samotný trénink 1,5 hodiny. Zbývající půlhodina je určena pro volnou hru. Trénink probíhá s podporou hlavního města Prahy.

Trénink aktuálně probíhá z organizačních důvodů (Covid 19) bez hlídání dětí. Děti ale můžete nechat si hrát na vedlejším kurtu, kde jsou k dispozici dětské hračky. Případně, pokud jsou větší je můžete nechat v dětském koutku v restauraci.

Po skončení trénínku na vás čeká výborný oběd od našeho šéfkuchaře Víta Alta. Koukněte na aktuální menu zde.

Váš trenér dopoledních beachvolejbalových tréninků

Martin Mach

Trenér dospělých a mládeže

Na pláž - největší kryté pískoviště v Praze v Beachklubu Ládví

Každé úterý a čtvrtek

Využijte vstup zdarma na největší kryté pískoviště v Praze

Nabídka dopoledních beachvolejbalových tréninků v Beahklubu Ládví

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.