Na Pláž – zábavný den pro děti na největším krytém pískovišti v Praze

Beachklub Ládví připravil pro maminky a tatínky s malými dětmi každoroční pravidelnou akci Na pláž. Každé úterý a čtvrtek v dopoledních hodinách můžete přijít do Beachklubu Ládví a využít největší kryté pískoviště v Praze.  

Pro děti jsou k dispozici míče, překážky a hračky na písek. Akce Na Pláž je určená pro rodiče s dětmi, školky, školy, dětské kluby i další zájemci zdarma využívat každé úterý a čtvrtek až do 31. března 2022 vždy od 9:30 do 11:30.

V zázemí Beachklubu Ládví je restaurace s dětským koutkem. Každý den jsou k dispozici teplé nápoje, zákusky, dětská jídla a samozřejmě denní i týdenní nabídka od našeho šéfkuchaře Vítka Alta. Koukněte na aktuální menu zde.

Dopolední tréninky nejen pro maminky s dětmi

Kdo si hraje, nezlobí

Využijte momentu, že si děti hrají na písku a vy máte čas sami pro sebe. Každé úterý a čtvrtek probíhají dvouhodinové tréninky nejen pro maminky s dětmi.

Zasloužená odměna po náročném tréninku

Snídaně, obědy i zákusky ke kafi

Dáte přednost naší vitríně s čerstvými domácími zákusky, tiramisu, bagetami a saláty nebo máte raději teplé obědy? Náš šéfkuchař Víta Alt připravuje každý týden nové menu z kvalitních surovin.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.