Trojnásobný olympionik Jaromír Ježek hledá nové talenty do sportovního oddílu Judo Ládví!

V Beachklubu Ládví máme další sport. Po beachvolejbalu a parkouru otevíráme sportovní kroužky juda pro děti od 5 do 15 let. Přijďte si v září vyzkoušet trénink zdarma pod vedením trojnásobného olympionika v judu Jaromíra Ježka. Těšíme se na vás.

Ne každý dokáže vyhrát dvakrát olympijské hry jako Lukáš Krpálek, většina z nás se dokonce neprobojuje ani na mistrovství republiky, ale o tom judo není. Judo klade důraz na tradiční hodnoty samurajů: zdvořilost, odvahu, upřímnost, čest, skromnost, respekt, sebeovládání a přátelství. Samurajské hodnoty, sebeobrana a zdravý pohyb dělají z juda ideální sport pro holky i kluky.

Hledáte nový sport pro vaše děti? Přijďte si v září vyzkoušet ukázkový trénink juda. Náš nový klub Judo Ládví se může pochlubit kvalitním trenérským vedením. Zakladatelem oddílu je Jaromír Ježek, trojnásobný účastník olympijských her, medailista z Mistrovství Evropy, několikanásobný vítěz světového poháru a trenér reprezentačního družstva do 23 let. Dalšími zkušenými trenéry jsou Michal Horák, úspěšný reprezentant a sparing partner dvojnásobného olympijského vítěze Lukáše Krpálka, a Matyáš Kalous, reprezentant do 23 let.

Tréninky juda jsou určené pro děti od 5 do 15 let a probíhají každé pondělí, středu a pátek od 14.00 do 17.00 v nové tělocvičně Beachklubu Ládví. Cena za pololetí se liší podle počtu tréninků týdně – 1x týdně stojí 2.000 Kč, 2x týdně 3.600 Kč a nejvýhodněji vychází trénink 3x týdněd, kdy zaplatíte 4.800 Kč za pololetí. Více informací naleznete zde.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.