Na jídle setsakramentsky záleží

Dřív nebo později to dojde snad všem. To, co jíme a pijeme nás ovlivňuje mnohem víc, než si často dokážeme připustit.  

Naším cílem je, aby u nás jídlo fantasticky chutnalo, bylo z kvalitních surovin, bylo energeticky vyvážené a dodávalo nám energii. Proto jsme vytvořili koncept, který propojuje velmi zkušeného šéfkuchaře Tomáše Humla a pana doktora a nutričního specialistu Pavla Suchánka z Ikemu.  

Tomáš Huml

La Veranda, Aromi a Londýn. Jídlo od naše kuchaře Tomáše Humla si zamilujete.

Pavel Suchánek

Výzkumník v IKEMu a nutriční specialista fotbalové reprezentace. Pan doktor Suchánek garantuje vyváženou stravu v naší restauraci.

Zásadní je dlouhodobé ukotvení správných návyků. Restaurace na pláži je tady pro všechny, kteří se chtějí stravovat zdravě, kvalitními surovinami, ale zároveň tak chutně, jako v luxusní restauraci.

Vzniká tak unikátní koncept, kde se skloubí kvalita, zdraví a vynikající chuť. Rádi bychom, aby se u nás každý sportovec najedl tak, aby naše jídlo tělu přineslo potřebné živiny a chuťovým pohárkům potřebné uspokojení. Nejsme tu samozřejmě jen pro sportovce, protože kvalitně jíst potřebuje úplně každý.

Nejlepší je dorazit k nám, ale pokud nedokážete dorazit, jídlo vám dovezeme v krabičkách kam si budete přát.

Když budete jíst naše jídlo, tak vám bude chutnat život určitě lépe. Pokud chcete změnou jídelníčku dosáhnout nějakého jasnějšího cíle, tak doporučujeme vyšetření ve fitbee a jídelníček přesně na míru.

  • Chci podávat lepší sportovní výkon
  • Chci zhubnout
  • Chci zlepšit svůj zdravotní stav 

Restaurace

Moderní česká kuchyně, 100 míst k sezení, oddělená dětská restaurace a venkovní terasa.

Oslavy narozenin

Užijte si oslavu narozenin nebo školní párty v Beachklubu Ládví. Nejoblíbenější programy.

Firemní akce

Naplánujte si u nás firemní akci, teambuilding, vánoční večírek nebo odborný seminář

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.